16. nedelja med letom

• v torek goduje sv. Apolinarij, škof, mučenec
  • v sredo goduje sv. Lovrenc iz Brindisija, duhovnik, cerkveni učitelj
  • v četrtek goduje sv. Marija Magdalena, spokornica, svetopis. žena
  • v petek goduje sv. Brigita Švedska, redovnica, sozavet. Evrope
  • v soboto goduje sv. Šarbel Makluf, puščavnik
  • naslednja nedelja je 17. nedelja med letom

• Oblikovan je seznam za molivce Živega rožnega venca. V tiskani obliki ga dobite v cerkvi. Lahko pa tudi pišete g. Anžetu na naslov anze.celik(pri)gmail.com in vam ga bo poslal po elektronski pošti.
  • Za čiščenje in krašenje cerkve skrbi 17. in 24. julija skupina XIII: Kopačnica.
  • Vodenje naših župnij bo s 1. avgustom prevzel g. Marjan Lampret, ki je sedaj župnik župnije Breznica na Gorenjskem. V vseh župnijah bosta še naprej delovala oba duhovna pomočnika, g. Jakob Kralj in g. Simon Fortuna. Gregor Luštrek odhaja na novo delovno mesto. Od faranov vseh župnij se bo poslovil po 25. juliju. Točen datum bo še objavljen.

• Nedelja 18.7. ob 9.00: ++ Bogataj
  • Nedelja 25.7. ob 9.00: ++ Harald in Matija Galičič