15. nedelja med letom

• v ponedeljek godujeta sv. Mohor, škof in Fortunat, diakon, mučenca
  • v torek goduje sv. Henrik II., cesar
  • v četrtek goduje sv. Bonaventura, škof, cerkveni učitelj
  • v petek goduje Karmelska Mati Božja
  • v soboto goduje sv. Aleš, spokornik
  • naslednja nedelja je 16. nedelja med letom

• Oblikovan je seznam za molivce Živega rožnega venca. V tiskani obliki ga dobite v cerkvi. Lahko pa tudi pišete g. Anžetu na naslov anze.celik(pri)gmail.com in vam ga bo poslal po elektronski pošti.
  • Za čiščenje in krašenje cerkve skrbi 17. in 24. julija skupina XIII: Kopačnica.
  • Vodenje naših župnij bo s 1. avgustom prevzel g. Marjan Lampret, ki je sedaj župnik župnije Breznica na Gorenjskem. V vseh župnijah bosta še naprej delovala oba duhovna pomočnika, g. Jakob Kralj in g. Simon Fortuna. Gregor Luštrek odhaja na novo delovno mesto. Od faranov vseh župnij se bo poslovil po 25. juliju. Točen datum bo še objavljen.

• Nedelja 11.7. ob 9.00: + Vida Jelovčan, obl.
  • Torek 13.7. ob 18.00: + Franc Bogataj, obl.
  • Petek 16.7. ob 18.00: + Franc Jelovčan
  • Nedelja 18.7. ob 9.00: ++ Bogataj