Nedelja Svete družine

• v ponedeljek praznujejo nedolžni otroci, mučenci
  • v četrtek goduje sv. Silvester, papež
  • v petek je novo leto, goduje Marija sveta Božja mati
  • naslednja nedelja je 2. nedelja po Božiču

• Prosim, da se pri naročanju sv. maš najprej telefonsko ali preko elektronske pošte dogovorite za termin sv. maše. Dar za sv. mašo (priporočen dar je 20€) oddajte po sv. mašah v cerkvi ali v nabiralnik pri župnišču v Gorenji vasi. Na kuverti z mašnim darom naj bo zapisan datum, ko smo dogovorjeni za sv. mašo, župnija kjer bo sv. maša opravljena in mašni namen. Če vam je vseeno kdaj bo sv. maša opravljena, vas prosim, da na kuverto to napišete, sicer je ogromno dela s preverjanjem kdaj bi utegnil biti rezerviran omenjeni namen.
    Hvala za razumevanje. Boglonaj tudi za razne dodatke, ki jih prilagate mašnim darovom.

• Nedelja 26.12. ob 9.00: ++ Novaškovi
  • Ponedeljek 27.12. ob 17.00: v zahvalo za zakon in za blagoslov v družini