^Na vrh

Dobrodošli na spletni strani župnije Leskovica

Leto svetega Jožefa

Z apostolskim pismom »Patris corde (Z Očetovim srcem)«, ki je izšlo 8. decembra 2020, na praznik Brezmadežne, se papež Frančišek spominja 150. letnice razglasitve sv. Jožefa za zavetnika vesoljne Cerkve. Ob tej priliki bo do 8. decembra 2021 potekalo posebno Leto svetega Jožefa. Apostolsko pismo je v celoti na voljo na tej povezavi.

 

Skupina mož iz poljanske doline je v sklopu omenjenega leta pripravila zgibanko, na kateri je na kratko predstavljen ta "molčeči" svetnik. Zgibanka je na voljo v vseh cerkvah poljanske doline oz. tudi na tej povezavi. Priporočamo jo v branje; prav tako pa tudi molitev k svetemu Jožefu, ki se nahaja v zgibanki.

Imate težavo s prikazom vsebine? Na tej povezavi lahko neposredno dostopate do vsebine.